Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

Jolanka Donthová ze VI.B se zúčastnila literární soutěže pro mladé autory píšící v anglickém jazyce s názvem LiteraryAward, kdy je úkolem napsat vlastní autorskou povídku na zadané téma. Soutěž se vyhlašuje každým rokem pro osoby žijící na území ČR a Slovenska a má svá pravidla, například dodržet předepsaný žánr a téma, kterým bylo pro letošní rok: „SMILE“.  Porota, která je mezinárodní,  následně hodnotí a vybírá díla k širšímu výběru. Pro vítěze jednotlivých kategorií je připravena finanční odměna a absolutní vítěz vyhrává třídenní výlet do skotského Edinburghu pro dvě osoby.
Jolanka se letos do Edinburghu nepodívá, ale její zdařilá povídka  jí zajistila umístění v širším výběru soutěže, kdy se z celkového počtu 349 soutěžících dostala mezi 32 nejlepších děl! Velmi jí k tomuto úspěchu gratulujeme a přejeme, ať se jí nadále daří lépe a jen lépe.

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.