Archiv pro den: 7.3.2019

Vážení rodiče, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za podporu žákovského parlamentu při charitativní akci „Valika“, která byla díky Vám velmi úspěšná. Velká sbírka hygienických potřeb, či čistících prostředků byla dnes za celou školu předána žáky I. stupně zástupci Centra pro dítě a rodinu Valika.

valika

Třída 3.B je pravidelným návštěvníkem knihovny ve Staré Roli. Chodí tam nejen pro nové knížky, které pečlivě zapisuje do čtenářských deníků, ale také pro nové informace. Dnes, 7. 3., se žáci seznámili s focením vážek, jejich životem, tvarem, zbarvením. (L. Buřičová)

JpegJpeg

6. března si děvčata dojela do Teplic pro krásné 3. místo v kvalifikaci republikového finále ve florbalu. Jednotlivé zápasy měly silný emotivní náboj. Z krásné sportovní haly si dívky přivezly i silné zážitky. K základní sestavě se přidala také V. Zrůstová a K. Procházková. Všem dívkám děkujeme za reprezentaci. V. Gavlasová

IMG_7748IMG_7762IMG_7764IMG_7761IMG_7759IMG_E7806

13. února se konalo v Chebu krajské finále ve florbalu starších děvčat. Ta byla natěšená a připravená vyhrát. Po velmi těžkých zápasech si dívky splnily sen a konečně po čtyřech letech postupují do Teplic do kvalifikace na republikového finále 6. března. Děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci. K. Hacklová, S. Vondráčková, S. Dědičová, N. Králíková, S. Tomášová, V. Pešanová, J. Zmrzlá, S. Doležalová, L. Šilingerová, A. Petriková, M. ElKayssi a V. Šalátová.

web (1) web (4) web (2)  web (3)web (5)