Archiv pro den: 4.4.2019

Dnes jsme se probudili do krásného slunečného dne. Po snídani a školních aktivitách se někteří vydali utrácet poslední penízky, jiní si hráli na hřišti. Odpoledne jsme balili a pakovali ( Jen na něco nezapomenout! ). Před večeří nás navštívil místní „Babský sbor“ se svým vtipným okrojovaným vystoupením plným písniček. Vystoupení místních žen se dětem tak líbilo, že si několikrát zatleskaly o přídavek. Dnes večer si užijeme poslední diskotéku a zítra HURÁ domů! Příjezd na místo plánujeme kolem poledne. Tak zítra ahoj!

V krajském kole matematické olympiády se umístil Matyáš Matějka na krásném 4. místě. Děkujeme Matyášovi za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme! J. Šantorová

Dne 3.4.2019 se setkalo v DDM Sokolov 9 žáků různých krajských škol při příležitosti olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentovala žákyně 9A Mona El-Kayssi a to velmi úspěšně. Soutěž má dvě části, cvičení z gramatiky a slohovou část na zadané téma. Mona obsadila celkově krásné páté místo, nicméně její slohová práce byla vyhodnocena jako druhá nejlepší. Moně velmi gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.