Archiv pro den: 9.4.2019

Během února a března se naše škola zúčastnila velkého množství rozličných sportovních akcí. V posledním týdnu v únoru se uskutečnily hned tři soutěže. 26. února jsme jeli na okresní finále v házené do Ostrova. Zde jsme prokázali určitou kvalitu a nakonec jsme skončili na druhém místě. Postupu do krajského finále jsme se bohužel, následně vlivem kolize termínů, museli vzdát. Ve středu následovala soutěž 6. A 7. tříd chlapců v basketbalu. Po nadějných výsledcích v základní skupině jsme bohužel své umění nepotvrdili ve vyřazovacích bojích a celkově jsme skončili čtvrtí. Nakonec jsme se během náročného týdne pokusili uspět v soutěži ve šplhu. Snaha dětí, kdy musely co nejrychleji postupně čtyřikrát vyšplhat na tyč, byla odměněna v podobě postupu chlapců (3. místo) i dívek (2. místo) do krajského finále v Chodově. V konkurenci škol z celého kraje byly nakonec dívky těsně pod stupni vítězů na 4. místě ve složení Adriana Petriková, Sára Doležalová, Nikola Havlová a Světlana Vondráčková. Chlapci obsadili 5. místo v této sestavě: Jakub Braný, Vítek Demeter, Kryštof Brož a Patrik Tůma.

13.2. se naše škola historicky poprvé zúčastnila olympijského víceboje. V okresním kole jsme podali kvalitní výkony. Všech 19 žáků naší školy od páté do 9. třídy se v konkurenci 170 dětí neztratilo. (L. Jankovský)