Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

V úterý 18. června byli naši nejmladší žáci (0. – 3. tříd) pozváni na představení „Čertovská pohádka“ do nedaleké ZŠ a ZUŠ Šmeralova. Pohádku připravily s žáky 4. a 5. tříd Mgr. Mirka Lendělová a Mgr. Karolína Kučerová, které na škole vedou pěvecké sbory. Pohádkový muzikál byl pro žáky naší ZŠ opravdu poutavým představením, kterého se mohli sami aktivně účastnit. Představení pobavilo nejen žáky, ale i vyučující, kteří ocenili šikovnost malých herců a hereček. Už nyní se těší na příští představení.

certicerti4certi3certi5certi.JP2

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2020.