Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

Poslední květnový den vyrazili žáci osmého ročníku na exkurzi do Prahy. Cílem bylo Muzeum Karlova mostu, kde se žáci v několika sálech původního špitálu Křížovníků a kostela sv. Františka seznámili s historií spojení obou pražských břehů, původními řemeslnickými nástroji, rekonstrukcí dobových stavebních strojů i několika názornými modely staré Prahy a Karlova mostu. Odtud jsme se přesunuli do přístaviště, kde na nás čekala loď, kterou jsme projeli tzv. Pražské Benátky. Na závěr nás čekala prohlídka Národního divadla od nejvyšší terasy až po sklepení s uloženými základními kameny na stavbu divadla. Počasí nám přálo a ani vodník z Čertovky nikoho nestáhl pod vodu, takže se exkurze vydařila.

             dav

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2020.