Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

Ve druhém pololetí tohoto školního roku byla žákům nabídnuta video soutěž, kterou právě a pouze pro žáky naší školy vypsala Kancelář architekta města KV. Žáci absolvovali setkání se zástupci KAM KV, Mgr. Janou Boukalovou a Ing. architektem Petrem Kroppem, shlédli prezentaci k tématu i inspirativní videa a měli možnost na daná témata diskutovat. Aula naší školy byla přeplněná zájemci o soutěž. Žáci měli následně možnost využít každý týden konzultační hodiny pana učitele Kiše, který byl připraven pomoci se zpracováním videí. Konzultace žáci téměř nevyužili a s blížícím se termínem odevzdání videí se zmenšil i počet soutěžících. Nicméně mnoha žákům se nelehký úkol podařil a do soutěže bylo odesláno 9 žákovských videí. Někdy jde o práci jednotlivce, jindy o práci skupiny. Všechna jsou ke shlédnutí na uvedeném odkazu.

https://www.kamkv.cz/videosoutez-zs-truhlarska

Jednoho výherce vyberou zástupci KAM KV, jedno video zvítězí na základě získaných hlasů. Hlasovat může každý a proto prosíme hlasujte a vyberte vítězné video! Vyhodnocení soutěže čeká žáky v rámci jahodového jarmarku dne 13.6.2019 ve 14h.

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.