Ve druhém pololetí tohoto školního roku byla žákům nabídnuta video soutěž, kterou právě a pouze pro žáky naší školy vypsala Kancelář architekta města KV. Žáci absolvovali setkání se zástupci KAM KV, Mgr. Janou Boukalovou a Ing. architektem Petrem Kroppem, shlédli prezentaci k tématu i inspirativní videa a měli možnost na daná témata diskutovat. Aula naší školy byla přeplněná zájemci o soutěž. Žáci měli následně možnost využít každý týden konzultační hodiny pana učitele Kiše, který byl připraven pomoci se zpracováním videí. Konzultace žáci téměř nevyužili a s blížícím se termínem odevzdání videí se zmenšil i počet soutěžících. Nicméně mnoha žákům se nelehký úkol podařil a do soutěže bylo odesláno 9 žákovských videí. Někdy jde o práci jednotlivce, jindy o práci skupiny. Všechna jsou ke shlédnutí na uvedeném odkazu.

Jednoho výherce vyberou zástupci KAM KV, jedno video zvítězí na základě získaných hlasů. Hlasovat může každý a proto prosíme hlasujte a vyberte vítězné video! Vyhodnocení soutěže čeká žáky v rámci jahodového jarmarku dne 13.6.2019 ve 14h.