Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

Týden uběhl jako voda a žákovský parlament se pod vedením Ing. Marcely Kafkové a Mgr. Lenky Sarai Kučerové sešel na třetí schůzce tohoto školního roku. Rozhodli jsme se setkávat každé úterý v 7:15. Dnes bylo naším úkolem pokusit se sestavit plán ativit na I. pololetí. Připomněli jsme si společně úkoly ŽP:

  • proměňuje fyzické prostředí školy a jejího okolí
  • zlepšuje atmosféru ve škole (soutěže, pořádání akcí…),
  • rozvíjí vzdělání žáků (besedy se zajímavými lidmi, exkurze, pořádání výstav),
  • podporuje charitu

Jedna z hlavních aktivit, kterou žákovský parlament chystá, je společná oslava svátku sv. Martina, kde opět nabídne dětem a jejich rodičům pestrý odpolední program. V rámci dopoledního vyučování proběhne halloweenský kostýmový den. Věříme, že na příštím zasedání plán doladíme a doplníme o další aktivity. Dále jsme delegovali 2 osoby, které budou školu zastupovat na zasedání studentského parlamentu na MM K.Vary dne 25.9.19.

Současně tento týden zahájil činnost junior parlament žáků I. stupně pod vedením Mgr. Petry Kratochvílové a Mgr. Evy Záhoříkové. Stejně jako na II. stupni i zde proběhla volba zástupců junior parlamentu a to vždy 2 žáků 3. – 5. tříd. První stupeň se také podílí na přípravě oslavy svátku sv. Martina, ve stejný den plánuje halloweenský kostýmový den a mnoho dalších aktivit. Oba parlamenty budou v průběhu roku spolupracovat a hledat způsoby jak propojit aktivity 1. a 2. stupně.

20191001_073813 20191001_073820

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.