Archiv pro den: 3.10.2019

V polovině září zahájily svou činnost zájmové kroužky a to v obou budovách školy. Jak sportovní, tak jazykové kroužky či tvořivé dílny přilákaly mnoho žáků a my jsme velmi rádi, že mají děti i rodiče o zájmovou činnost ve škole zájem. Děkujeme také za včasné platby kroužků a správnost uváděných údajů při platbách. Všechny nabízené kroužky se počteně naplnily a jsou zaevidované v systému EduPage. Znamená to, že je možné zasílat omluvu v případě, že dítě na kroužek nepůjde, právě přes systém zpráv v rámci Edupage konkrétnímu vedoucímu kroužku. Přikládám foto výrobků spokojených žáků z dnešního kroužku „Tvořivá dílna“ pod vedením paní Tatarkové.

tvorivadilna2tvortvor1

V říjnu, za nepříznivého počasí, se naše škola zúčastnila přespolního běhu, který se konal na základní škole Krušnohorská. V těžkém terénu nebyla nouze o pády. Cílem tedy bylo odběhnout závod bez zranění. To se naštěstí povedlo a nakonec doběhli, někdy i došli všichni. Mladší žáci se umístili na hezkém šestém místě. Jejich umístění téměř napodobila i děvčata, která skončila o stupínek níže na 7. místě. Starším hochům se příliš nedařilo a obsadili až konečnou devátou pozici. Vše za ně napravily starší dívky, které ve složení Veronika Šalátová (konečné 3. místo), Veronika Zrůstová (4. místo), Eliška Kučerová (1. místo), Jana Zmrzlá, Anastázie Stejskalová a Ema Holubová, doběhly suverénně, v součtu umístění, na prvním místě. Tím si naše děvčata zajistila postup do krajského finále, které se bude konat v Aši.

Vážení rodiče,

objednali jsme pro Vaše děti ověřenou jazykovou školu English Focus, která po dobu jednoho týdne zajistí výuku anglického jazyka v prostorách naší školy prostřednictvím zkušených lektorů, rodilých mluvčí. Jde o dobrovolnou aktivitu a je zcela na Vás, zda možnosti využijete. Pro reference a doporučení navštivte webové stránky www.englishfocus.cz či www.facebook.com/englishfocus.cz V tento termín nabízíme kurz na I. stupni žákům 3. až 5. tříd a celkem zde otevřeme 4 skupiny (dle věku). Na II. stupni je kurz otevřen pro žáky 6. a 7. ročníků. Lektoři jazykové školy jsou pro žáky ostatních ročníků objednáni ještě na květen 2020.

Aj letak