Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

V říjnu, za nepříznivého počasí, se naše škola zúčastnila přespolního běhu, který se konal na základní škole Krušnohorská. V těžkém terénu nebyla nouze o pády. Cílem tedy bylo odběhnout závod bez zranění. To se naštěstí povedlo a nakonec doběhli, někdy i došli všichni. Mladší žáci se umístili na hezkém šestém místě. Jejich umístění téměř napodobila i děvčata, která skončila o stupínek níže na 7. místě. Starším hochům se příliš nedařilo a obsadili až konečnou devátou pozici. Vše za ně napravily starší dívky, které ve složení Veronika Šalátová (konečné 3. místo), Veronika Zrůstová (4. místo), Eliška Kučerová (1. místo), Jana Zmrzlá, Anastázie Stejskalová a Ema Holubová, doběhly suverénně, v součtu umístění, na prvním místě. Tím si naše děvčata zajistila postup do krajského finále, které se bude konat v Aši.

1

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.