Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

Věděli jste, že každý rok 13.11 je mezinárodní Den laskavosti? Je to událost, která vyzývá k tomu být na sebe hodnější, laskavější. Darovat někomu úsměv, potěšit ho, obejmout, to přeci stojí maximálně chvilku času a přesto v dnešní uspěchané době na to často zapomínáme. Je to o tom, udělat nějakou laskavost pro druhé, aniž bychom čekali nějakou odměnu. Nadace Karla Janečka spustila projekt #jsemlaskavec, který chce zviditelnit důležitost tématu laskavosti v současném světě a inspirovat veřejnost. Do tohoto celostátního happeningu se mohou registrovat základní školy, víceletá gymnázia, volnočasové instituce a dětské domovy z celé České republiky. My jsme letošní „laskavost“ pojali poněkud komorněji. Spolu s žáky z našeho parlamentu a ze ZŠ Vančurova jsme se vydali za obyvateli domova důchodců u nás ve Staré Roli. Do projektu jsme se neregistrovali a Den laskavosti jsme zrealizovali v pátek 15.11. Žáci si „pouze“ připravili krátké vystoupení pro dámy a pány, kteří zde žijí. Byli jsme přivítáni trochu rozpačitými a milými úsměvy. Zpěv, recitace a tanec či hra na ukulele ale jistě potěšily. Závěrem vystoupil kouzelník Petr a jeho miniaturní asistent Alfons. Oba všechny přítomné rozesmáli… Mgr. Lenka S. Kučerová

IMG_20191115_103216 IMG_20191115_102516_BURST1 IMG_20191115_101752

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2020.