Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

K Vánocům neodmyslitelně patří návštěvy příbuzných a přátel, posezení u dobrého jídla, povídání a koledy. My každý rok docházíme do Farní charity- denního stacionáře pro seniory ve Staré Roli právě v období Vánoc, abychom si s nimi zazpívali vánoční koledy, poseděli u dobrého voňavého čaje a cukroví, popovídali si o Vánocích a zavzpomínali na oslavy Vánoc, které prožili jako mladí. Letos tomu nebylo jinak, jen s námi byl i kouzelník Petr, protože kouzla k těmto svátkům prostě patří.

IMG_4771IMG_4773IMG_4776

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2020.