Archiv pro den: 18.2.2020

Dne 5.2.2020 proběhlo okresní kolo olympiády v německém jazyce. Ze školního kola postoupily Veronika Šalátová z 9.A a Eliška Kučerová z 8.B. Do krajského kola postupuje Eliška Kučerová, která obsadila krásné 3. místo. Oběma žákyním děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a Elišce přejeme úspěch v dalším kole soutěže.

Herní aktivity v podobě řešení logických a zábavných úloh připravila pro své spolužáky Lenka Váňová v rámci herního dne. Dívky a chlapci řešili logické příklady, stavěly konstrukční stavby podle plánu, soutěžili ve hře dáma, luštili hlavolamy a prověřili své znalosti z oblasti přírodovědy.

Na tvorbu a organizaci dopoledních aktivit  se žákyně připravovala v rámci hodin speciální péče o nadané žáky. Spolužáci pracovali se zaujetím, vyřešili většinu připravených úkolů, které nebyly lehké. Za své úsilí byli všichni odměněni sladkou pozorností.

den s Lenkou 3 den s Lenkou den s Lenkou 2