Herci a herečky z hudebně dramatického kroužku celé první pololetí pilně nacvičovali vystoupení, které se chystali předvést před svými spolužáky a rodiči.

Ve středu 12. února se konečně dočkali a Pohádku ze sněhového vršku předvedli v plné kráse. Jejich dopolední vystoupení pro školu a odpolední pro rodiče mělo veliký úspěch.

Všichni účinkující ze sebe vydali maximum. Překonali trému a ukázali, že na jeviště prostě patří.

Rádi bychom touto cestou všem našim hercům a herečkám poděkovali. Zkoušky bývaly někdy náročné a zdlouhavé. Měnila se choreografie, změny byly i v obsazení, přidávaly se texty. Vedle zapamatování si samotného textu a návaznosti jednotlivých vět na sebe, si účinkující vyráběli kulisy a kostýmy.

Přes všechnu práci, ale neztráceli elán a dobrou náladu, na zkoušky chodili s nadšením a se stále novými nápady, jak vystoupení ještě vylepšit.

Za to vše jim ještě jednou děkujeme.

Šťovíčková, Záhoříková, Kratochvílová

IMG_5279IMG_5275