Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

Díky projektu s názvem „Příběhy našich sousedů“ organizace Post Bellum jsme si i v letošním školním roce si opět rozšířili vědomosti z oblasti našich moderních dějin. Zapojení do tohot projektu se pro naše žáky již stává tradicí. Tentokrát nás zaujal příběh bratrů Vallyových, jehož převážná část se odehrála v 70.letech v totalitním Československu potom, co jeden z bratrů emigroval do Kanady a  druhý zůstal s rodinou v ČSSR. Společně se pak potkali až po Sametové revoluci v roce 1989. Jejich příběh, který můžete zhlédnout v následujícím webovém odkazu, velmi poutavě zpracovali žáci 9.B Adam Nagy, David Čáslavský a Marek Koča a 8.B Petr Hunyor a Eliška Kučerová. Porotou byl tento příběh a jeho prezentace velmi vysoce hodnocen.

https://www.youtube.com/watch?v=uqi0tt-vqg0

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2020.