Vážení rodiče.

Školní družina ve školním roce 2020/2021 zahájí svou činnost prvním dnem školního roku

od 6:00 do 16:30 h.

Pro rodiče našich prvňáčků proběhne v době od 8:00 do 9:00 h informační schůzka s kmenovými vychovateli v jednotlivých odděleních ŠD, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy na provoz ŠD, předají přihlášky do ŠD apod.

Provoz školní družiny v novém školním roce bude nezměněn – pondělí až pátek

RANNÍ             6:00 –  8:00 h       (přízemí budovy ZŠ Školní – IV. oddělení ŠD)

ODPOLEDNÍ 11:40 – 16:30 h

Odpolední školní družinu budou zajišťovat jednotlivá oddělení ve svých třídách podle rozpisu, který bude vyvěšen na našich webových stránkách a v budově školy nejpozději do 1.9.2020.

Nově pro vaše děti otvíráme desáté oddělení. (I. – VI. oddělení bude otevřené pro předškoláky, první a druhé třídy v budově I. stupně ZŠ Školní, VII. – X. oddělení pro třetí až pátou třídu v budově II. stupně ZŠ Truhlářská)

V souladu s prováděcí Vyhláškou č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání, stanovuje ředitelka školy výši úhrady za zájmové vzdělávání v ŠD na 250,- Kč/měsíc.

Platba se provádí pololetně na účet školy (1 250,- Kč/pololetí) se splatností – na I. pololetí do 15. září, na II. pololetí  do konce ledna.

Číslo účtu:               35- 731 86 00 227                 kód banky 0100

Částka:                    1250,- Kč

Variabilní symbol:  1

Specifický symbol: katalogové číslo žáka

Do poznámky         jméno žáka

Pokud nebude příslušná částka uhrazena včas, nebude moci být vaše dítě přijato do ŠD!

Zápisový lístek, vyplněný z obou stran, s podpisem zákonného zástupce, s dobou rozsahu docházky žáka do ŠD a způsobem odchodu ze ŠD je potřeba odevzdat co nejdříve vychovatelům nebo třídním učitelům. Přihlášku do ŠD naleznete na webových stránkách školy – dokumenty ke stažení. Budou také k dispozici první den školy u třídních učitelů nebo u vychovatelů.

S pozdravem Bc. Irena Volfová, DiS., vedoucí vychovatelka