Archiv pro den: 2.10.2020

Milí rodiče, chceme vás informovat o online programech Centra pro talentovanou mládež. Využít můžete programů Objevitel online, což je 5 online setkání pro zvídavé děti s tématy, která si vyberou. Ať už je to chemické kouzlení, programování nebo děsivé dějiny.
Pokud chcete intenzivnější formu vzdělávání, až do konce října se můžete hlásit do programu CTM Online. Jedná se o individuální online studium v angličtině s instruktorem. Děti si vyberou kurz dle svého zájmu a za doprovodu instruktora studují svým tempem, z pohodlí domova. Podívejte se, jak CTM Online kurz vypadá a navštivte webové stránky www.ctm-academy.cz/online.

Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje ze dne 30.9.2020 se pozastavuje činnost školních kroužků od 5.10.2020 po dobu nezbytně nutnou. U kroužků, které škola neorganizuje, pouze pronajímá prostory k činnosti (Veselá věda, Angličtina nás baví, flétna), se obracejte na organizátory těchto aktivit.

Výuka tělesné výchovy na II. stupni bude nahrazena dle nařízení vycházkami do přírody. Odpolední výuka tělesné výchovy pak bude po dobu trvání tohoto nařízení zrušena.