V týdnu od 30.11.2020 se do škol vracejí žáci prvního stupně, žáci 9. ročníků a část žáků ostatních ročníků II. stupně. Zde přistoupíme ke střídavému režimu třídních kolektivů po týdnech následovně:

II. stupeň:
V týdnu od 30.11.2020 nastoupí do školy k prezenční výuce třídy: 9AB, 6ABC, 7A, 8A.
V distanční formě výuky pokračují třídy: 7BC, 8BC.

V týdnu od 7.12.2020 nastoupí do školy k prezenční výuce třídy: 9AB, 7BC, 8BC
V distanční formě výuky pokračují třídy: 6ABC, 7A, 8A.

Vše bude zadáno do systému EDU page. Skupiny se budou pravidelně střídat.

Prezenční forma vyučování bude probíhat bez odpoledních hodin. Po celou dobu výuky je povinnost nosit roušky, je doporučeno časté větrání ve třídách, proto prosím dohlédněte na vhodné oblečení žáků.

Výuka zpěvu a tělesné výchovy je stále omezena. Hodiny tělesné výchovy budou v případě příznivého počasí věnovány vycházkám či preventivním aktivitám, sledování dokumentů či procvičování učiva jiných předmětů. Budou probíhat v rámci třídního kolektivu.

Obědy budou dětem, které se účastní prezenční formy výuky a mají je zaplacené automaticky přihlášeny. V případě, že na oběd docházet Vaše dítě nebude, využijte elektronického systému, či volejte vedoucí školní jídelny k odhlášení. Obědy pro žáky, kteří se vzdělávají distančně nejsme v tuto chvíli z provozních důvodů schopni zajistit. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů se obracejte na třídní učitele Vašich žáků.