Magistrát města Karlovy Vary v rámci letošní kampaně „Den Země“ nebude pořádat obvyklou akci „Chceme čisté město“, ve které se soutěží ve 4 kategoriích.

S ohledem na aktuální pandemickou situaci připravil MMKV společně s Lázeňskými lesy Karlovy Vary a Správou lázeňských parků úklidovou akci lázeňských lesů pro veřejnost. Celá úklidová výzva bude probíhat od 1. do 22. dubna.

MMKV chce touto cestou oslovit rodiče s dětmi, aby se úklidové akce zúčastnili. Jedná se o volnočasovou aktivitu, kdy si každý sám naplánuje čas i místo úklidu. Prosíme však všechny účastníky o ohleduplnost a dodržování vládních nařízení.

Více informací naleznete zde: https://mmkv.cz/cs/aktuality/lazenske-lesy-pripravuji-uklidovou-vyzvu.

den zeme