Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Třetinu školské rady jmenuje zřizovatel, třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků a třetinu volí pedagogičtí pracovníci dané školy.

• Kandidátka bude zveřejněna 7. 6. 2021 v systému EduPage.
  • Volba kandidátů zákonnými zástupci nezletilých žáků: 8. 6. obdrží žáci volební lístek se jmény kandidátů, zákonní zástupci označí nejvýše dva kandidáty. Volební lístek lze odevzdat zpět nejpozději 11. 6. 2021.
  • Volba kandidátů pedagogickými pracovníky se uskuteční 10. 6. 2021 v 14,00 hod. v aule na 2. stupni. Podle odevzdaných volebních lístků se dle zákona zvolí 2 kandidáti do školské rady.
  • Volby se uskuteční tajným hlasováním na základě rovného a přímého volebního práva.
  • Dva členy školské rady jmenuje zřizovatel.

Mgr. Jana Krausová, ředitelka školy