Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

I v letošním školním roce se 13 žáků 9.ročníků naší školy zúčastnilo projektového dne s názvem „Technika je zábava“, který pořádala SPŠ Ostrov. V prostorách SPŠ byly pro žáky připraveny workshopové dílny. Tentokrát žáci nahlédli do dílny studentů informačních technologií, kde si ve dvojicích zkusili sestavit a naprogramovat vlastního robota.  Následně se v dílnách se seznámili s prací autotroniků. I zde si mohli sami prakticky vyzkoušet, co tento obor obnáší. Za pomoci studentů tohoto oboru si mohli prakticky vyzkoušet práci s kovem. Konečným výrobkem byla identifikační známka. Akce se žákům líbila.

Ostrov_8 Ostrov_7 Ostrov_6 Ostrov_5 Ostrov_4 Ostrov_3 Ostrov_2

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2020.