„Klubíci“ mají opět svůj klub otevřený, a to v úplně nových prostorech v budově II. stupně naší ZŠ. Vchod máme hned vedle městské knihovny a pak hurá do 1. patra!
Scházíme se každý den od 13.30 h, odcházet můžeme třeba až v 16.30 h.
A co vás v klubu čeká?
Každé úterý se můžete těšit na hrátky s angličtinou – „Help and fanny“.
Procvičíte co už umíte, doplníte co vám ve škole uniklo a něco nového se naučíte.
Ve čtvrtek už tradičně potrápíte svalíky při sportu ve velké tělocvičně II. stupně.
Také budeme jezdit na výlety za poznáním našeho města, navštívíme galerie, muzea a nebude chybět ani spaní ve škole.

Těší se na vás vychovatelky Volfová a Skalická

3 komentáře u Měsíční program Klubíku

• Radek Tomáš napsal:

Vážené vedení školy,

rád by jsem tímto poděkoval za akce Klubíku vedeného paní Volfovou. Akce jsou velmi povedené a podporují skupinové aktivity dětí po základní výuce, společné hry a mimo školní akce realizované i o víkendech. Je to něco co jiná škola nemá a já si osobně vážím činnosti, kterou pro všechny účastníky nově otevřeného Klubíku v tomto školním roce paní Volfová vykonává. Velmi povedená byla akce Helloween s tématickým vyžitím a nocí strávenou v tělocvičně školy. Bez problémů proběhla i návštěva bazénu v KV Aréně v sobotu 9.11. Otevření Klubíku hodnotím velmi kladně a jeho další aktivity budu rád podporovat.

• Vážený pane Tomáši,

děkuji Vám za ocenění práce paní vychovatelky Volfové. Je to pro nás vzkaz, že se ubíráme správnou cestou. Právě akce dětí mimo vlastní výuku nejvíce podporují jejich osobní růst, vzájemnou toleranci a spolupráci. Vážím si Vaší nabídky podpory školy v její činnosti, protože jen ve spolupráci s vámi, rodiči, můžeme vytvářet žákům podnětné prostředí a chuť se vzdělávat.

• Lucka napsal:

Máte to velmi pěkně naplánované, program pro děti se nám moc zamlouvá. Jde vidět, že se nám hezky staráte o naše ratolesti. Hned zítra budeme muset doma oprášit naši společenskou stolní hru Člověče, nezlob se! :-) Jinak otevření Klubíku hodnotíme také velmi moc kladně moc se nám vaše aktivity líbí, a přejeme hodně štěstí.