Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

BŘEZEN 2020

  1. stupeň
3.3., 8.55 hod. Vzácná voda, projekt „Bádáš, bádám, bádáme“ Učebna 4.B L. Buřičová
3. 3., 8:00 Zkus to zdravě Aula ZŠ Školní 1. A
4. 3., 8:00 Zkus to zdravě Aula ZŠ Školní 1. B
6. 3., 8:00 Zkus to zdravě Aula ZŠ Školní 1. C
10. 3. 9. 00 Knihovna Knihovna Stará Role 5. B
10. 3., 8:00 Zkus to zdravě Aula ZŠ Školní 2. A
11. 3., 8:00 Zkus to zdravě Aula ZŠ Školní 2. B
11.3. Testování nadání žáků školy Učebny, Školní Přihlášení žáci, Mgr. Simmerová, Mgr. Krausová
12.3.

 

 

13. 3., 8:00

5. třídy ukázkové hodiny Tv,

Chemie a prohlídka II. stupně

Od 8. 00 – 11:30

Zkus to zdravě

 

 

 

Aula ZŠ Školní

 

 

 

2. C

17. 3., 9:00 Svět bezpečí Městečko záchranářů 2. C
17.3. 8.00, 10.00 Projekt HOP – Putování za zdravým jídlem – KHS ZŠ Školní 3. AB
17. 3. Florbal ZŠ Libušina Vybraní žáci + M. Suchanová
18. 3. Florbal ZŠ Libušina Vybraní žáci + M. Suchanová
18.3. 8.00, 10.00 Projekt HOP – Putování za zdravým jídlem – KHS ZŠ Školní 3.C
18. 3., 10:00 Ukázková hodina ČaJS pro MŠ Aula ZŠ Školní J. Stryková, 1. A
18. 3., 8.00 Dopravní výchova ZŠ Školní 2. AB
18. 3., 10.00 Dopravní výchova ZŠ Školní 2. C
19.3., 8:00 Peer program – první pomoc ZŠ Truhlářská  II. stupeň Vybraní žáci I. stupně a II. stupně, Kafková
19. 3., 8.00 Notes strážníka Pavla, opakování ZŠ Školní 3. AB
19. 3., 10.00 Notes strážníka Pavla, opakování ZŠ Školní 3. C
19. 3., 10.00 Bezpečně v kyberprostoru ZŠ Školní 5. B
19. 3., 10.55 Bezpečně v kyberprostoru ZŠ Školní 5. C

 

20. 3., 8:00 Zkus to zdravě Aula ZŠ Školní 0. A
19. 3., 9:00 Svět rizik Městečko záchranářů 1. AB
20. 3. Gymnastika ZŠ Březová Komenského Vybraní žáci
20.3. 2020 Světový den vody ZŠ Školní  1.stupeň
23. 3., 9:00 Svět zdraví Městečko záchranářů 5. A
26.3., 8:00 Peer program – první pomoc ZŠ Truhlářská II. stupeň  Vybraní žáci I. stupně a II. stupně, Kafková
26. 3., 9:00 Svět rizik Městečko záchranářů 1. C, 0. A
30. 3., 9:00 Svět zdraví Městečko záchranářů 5. B

Školní družina

Téma měsíce: Světový den vody, živá voda“ Besedy, povídání o vodě a jejím kouzlu probudit jaro.  
  Velikonoční ateliér Vyrábíme, tvoříme společně s rodiči.
  Maminko, babičko, koleda! Velikonoční zdobení okolí školy.
4.3. Beseda s Městkou policí (dopravní tématika) Účastníme se besedy 2tř.
  Svět vodní říše Čteme z oblíbených knih o pohádkových bytostech spojených s vodou.
19.3. Divadlo z bedny „Pohádka o Ježibabě“ Účastníme se divadelního vystoupení Všechna odd.
23 a 26.3. Beseda s Městkou policí (dopravní tématika) Účastníme se besedy 3tř.


2.
stupeň

Vždy v úterý 7:15 Schůzky ŽP Klubovna ŽP Kafková, Kučerová, zástupci tříd
V průběhu měsíce Příprava hlídky mladý zdravotník, dopravní soutěž Učebna-přírodopis Kafková, Šantorová
2.3.2020 Celoškolní soutěž – „ Tajemství Leonarda da Vinci“ – zahájení ZŠ Truhlářská D.Doubravová
3.3. 13.50 hod. Technická AJ SŠ Dalovice Vybrání žáci a R. Kiš.
2.3. 8:55-10:45 Přátelství a láska“ Učebna9A Hrochová, Miličová
2.3. 10:55-11:40 Šikana“ Učebna7A Jankovský
3.3. 8:55-9:40 Moderní je nekouřit“ Učebna 8B Hrochová, Mohrmannová
3.3. 10:00-10:45 Moderní je nekouřit“ Učebna 8A Kafková
3.3. 10:55-11:40 Skrytá nebezpečí internetu“ Učebna 6A Barthová
4.3. Šplh kat. III. + IV. Krajské finále ZŠ Chodov Suchanová
5.3. 8:55-10:45 Přátelství a láska“ Učebna 9B Růžička, Beneš
5.3. 10:55-11:40 Šikana“ Učebna 7B Beneš, Kiš
6.3. 8:55-9:40 Skrytá nebezpečí internetu“ Učebna 6B Kiš, Mohrmannová
6.3. 10:00-10:45 Skrytá nebezpečí internetu“ Učebna 6C Krátký
6. – 8.3. Code like a Student ZŠ Libušina Vybraní žáci a p. Kiš
11.3. Třídní klima 8.A Externí psycholog, VP a TU
12.3. Den otevřených dveří Celá škola
16.3. „Spokojená rodina“ – beseda MP Aula 8.B – 4.h – Krátký

8.A – 5.h – Doubravová

18.3. „Umíme svědčit“ – beseda MP Aula 7.B – 5.h – Růžička

7.A – 6.h – Kučerová

 

18.3. „Zneužívání a manipulace“- beseda MP Aula 9.A – 4.h – Ševčíková

9.B – 3.h – Ševčíková

18.3. Krajské kolo olympiády v AJ E. Mudrončíková, L. Hrochová
19.3. Peer program – první pomoc ZŠ Truhlářská Vybraní žáci I. stupeň a II. Stupeň, Kafková
20.3. Mimořádné události Svět záchranářů – KV 8B – Doubravová
17.-18.3. Basketbal-III hoši OF ZŠ Nejdek,Karlovarská Jankovský
24.-25.3. Basketbal-IV hoši a dívky OF ZŠ Nejdek Nám. HMS KV Suchanová, Jankovský
24.-25.3. Házená kat. IV. Krajské finále ZŠ Cheb Jankovský
26.3. Peer program – první pomoc ZŠ Truhlářská Vybraní žáci I. stupeň a II. Stupeň, Kafková
31.3. Basketbal-IV hoši a dívky-pořádáme KRAJ. FINÁLE HMS Karlovy Vary Gavlasová,Jankovský
30.3.,1.4. Házená kat.III. OK ZŠ 1.máje KV
25.3. Exkurze „Botanická zahrada“ Praha – botanická zahrada 7.A, 7.B – Kafková, Růžička
???.3. OVOV (sport) Hala míčových sportů Jankovský

 

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
ucetni@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol



 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.