Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

17.4. Třídní schůzky – od 16.00 schůzka třídních důvěrníků nebo TU v aule školy, od 17.00 – schůzky na I. stupni i s budoucími TU 6. tříd, od 18.00 – schůzky na II. stupni
25.4.    Fórum městské části Stará Role, aula školy – setkání občanů  s představiteli města od 17.00 hod.

Akce školy

1.stupeň

3. 4. Výchovný koncert KSO Lázně III. K. Vary 2.ABC, 4.B, 5.AB
3. 4. Zahájení plaveckého výcviku ZŠ Krušnohorská 3.ABC, 4.AC
5. 4. Angličtina nás baví – soutěž – okresní kolo ZŠ Školní Mohrmannová, Simmerová
6.-8.4. Školení čtenářská gramotnost Praha Lněničková, Hrušková
5. 4. Třídní schůzka 2. B, 1.C, 2.C, 3.A Novotná, Vadovičová, Hrušková, Lněničková
10.4. Bezpečně v silničním provozu – PČR ZŠ Školní 5.ročník
10. 4. Zápis do 1.tříd ZŠ Školní 1.stupeň
10. 4. Dentální hygiena ZŠ Školní 3.ročník
11. 4. AŠSK Vybíjená KV aréna Novotná, Štěpánek
16. 4. – 20. 4. Škola v přírodě Mariánská 2.C, 3.A
 17. 4. Dopravní výchova Městečko záchranářů 4. A
19. 4. AŠSK Vybíjená- finále KV aréna Novotná, Štěpánek
18. 4. O knížkách Knihovna St, Role 2. A
23. 4 Odpady, recyklace Černošín- třídírna odpadů 0.A Krajsová
23. 4. Dopravní výchova Městečko záchranářů 4. B
23. 4. – 27. 4. Škola v přírodě Mariánská 1.C, 2.B
26. 4. Angličtina nás baví – soutěž – krajské kolo ZŠ Školní Mohrmannová, Simmerová
30. 4. Svět zdraví, první pomoc Městečko záchranářů 5. A

Školní družina

Téma měsíce: Cestujeme vesmírem Poznáváme a malujeme vesmír
30. 4. Beseda s Městskou policí Bezpečně do školy i domů 2. třída
10. a 24.4. Centrum zdraví a bezpečí 3. třída

2.stupeň

duben Příprava hlídky mladý zdravotník škola Kafková
duben schůzky  žák. parlamentu ZŠ klubovna Truhlářská zástupci jednotlivých tříd, Kafková
  4. 4. Čas přeměn dívky 7. RočníkuMP – Kafková 2. vyučovací hodinaZ – Miličová 7.B

Nj – Šantorová 7.A

  5. 4. Basketbal – krajské finálelV.-hoši,dívky KV Aréna-HMS Gavlasová,Jankovský
  5. 4. Pythagoriáda – vybraní žáci učebna fyziky Mužík 3.-4. hodina
  6. 4. Akce „ Chceme čisté město“ Kafková – 6.A 6.A, Kafková
12. 4. Výukový program Živočichové v zemědělské krajině školní statek Cheb, 8. AB Ševčíková, Šantorová
17. 4. Projektový den SPŠ Ostrov 8.A a 8.B Ševčíková
17. 4. Policie ČR- Umíte svědčit 7.A, MP  Miličová- 6.hod
17. 4. Policie ČR –  Umíte svědčit 7.B MP  Hrochová- 5.hod
17. 4 Den technických předmětů SZŠ a VOŠZ Karlovy Vary, Výběr 20 žáků 8.+9. ročníků Kafková
17. 4. Okresní kolo MO gymnázium Ostrov Úspěšní řešitelé Z6-8 Šantorová
18. 4. Policie ČRPřípad ztroskotaných námořníků + Příběh dědeček 8.A ,MP  Jankovský- 2.hod
18. 4. Policie ČRPřípad ztroskotaných námořníků + Příběh dědeček 8.B ,MP  Jankovský- 1.hod
19. 4 Minifotbal- lV. skupina OF-hoši ZŠJ KV, Libušina Jankovský
20.4. Pražská muzea 6.A + 7.A Kafková, Miličová, Korčíková
24. 4. Policie ČR  -Loupež 6.A, MP  Kaňáková – 6.hod
24. 4. Policie ČR  -Loupež 6.A, MP  Kaňáková – 6.hod
25. 4. Minifotbal-lV.- OF – hoši MDDM Ostrov Masarykova Jankovský
25. 4. 

 

Policie ČR – beseda Pravidla se musí dodržovat aula školy, MP Jankovský – 5.hod, 9.A
25. 4.  Policie ČR – beseda Pravidla se musí dodržovat aula školy, MP Ševčíková – 4.hod, 9.B

Školní klub

13. 4. Večerní klubík Spíme ve škole. Volfová
18. 4 Galerie Supermarket WC Výstava + tvořivá dílna. Volfová
27. 4. Krajská knihovna Výstava fotografií + čtení do ouška. Volfová

KVĚTEN

1.stupeň

 2. 5. O knížkách Knihovna Stará Role 2. A
 3. 5. Knihovna I.P.Pavlova 4.B
 3.- 4 .5. AŠSK Minikopaná ZŠ Truhlářská Jankovský, Buřičová
 7. 5. AŠSK Štafetový pohár Triatlet Lněníčková, Růžičková
 7. 5. Dopravní výchova Městečko záchranářů 4. C
 7. 5. Svět zdraví, první pomoc Městečko záchranářů 5. A
10.- 11. 5. AŠSK Minikopaná- finále ZŠ Truhlářská Jankovský, Buřičová
10. 5. Beseda Knihovna Stará Role Hrušková 3.A
14. 5. Bovýsek – ovoce do škol ZŠ Školní 1.-3. ročník
15. 5. Porcelánová školička Thun Nová Role Krajsová, Novotná
16. 5. – 25.5. Škola v přírodě Střelské Hoštice 2.A, 3.BC, 4.AB , 5.AB
11. a 17. 5. Fotografování tříd
23. 5. AŠSK Atletický trojboj ZŠ Šmeralova Marvanová, Petříková
31. 5. Fotbalový nábor Fotbal. Hřiště St. Role PTA Krajsová
28. 5. – 1. 6. Škola v přírodě Boží Dar AB
květen             Plavecký výcvik   ZŠ Krušnohorská       3.ABC, 4.AC

Akce školní družiny

  Zdravá planeta Chráníme životní prostředí, zpracováváním odpadu ve výtvarná dílka
Chci být krásná Kosmetická dílna, návštěva kadeřnictví, besedy a povídání
Maškarní rej Rej masek na hřišti se soutěžemi
9. -18.5. Mandaly z písku Výroba pískových mandal
2.,10.,14.,16.,17.5. Centrum zdraví a bezpečí 1.a 2.tř – beseda

2.stupeň

květen Schůzky  žák. parlamentu ZŠ klubovna Truhlářská zástupci jednotlivých tříd, Kafková
květen Příprava na dopravní soutěž Výběr žáků Šantorová, Kafková
do 10.5. Soutěž“ Chceme čisté město“ 6.A, 7. B Kafková, Hrochová
2.5. DDH Svět záchranářů K.Vary Šantorová, Kafková
2.5. Výukový program Život pod nohama Školní statek Cheb 9. AB Jankovský, Gavlasová
4.5. Návštěva skládky 6. AB Ekodepon Černošín Kafková, Doubravová
9.5. Okresní kolo DSMC DDH K. Vary Šantorová, Kafková
10.5. Botanická zahrada Bečov 7. AB Bečov Miličová, Hrochová
10. 5. Fotografování tříd
15.5. Vzpoura úrazům 9. A aula Grunerová
15.5. Den linky 155 – dny bez úrazů 8. B , 6.A Ševčíková, Kafková
16.5. Orientační běh-KF…? ČSOB Marianské Lázně Jankovský
16.5. Pohár rozhlasu -OF ZŠ Ostrov Masarykova Gavlasová, Jankovský
16.5. Projekt IKAP KK – exkurze na Letiště Praha Vybraní žáci  9. r.  Kiš
17.5. Pohár rozhlasu – OF ZŠ Ostrov Masarykova Gavlasová, Jankovský
21.5. Vzpoura  úrazům 9. B aula Doubravová, Mužík
20.5. – 25. 5. Kohezní výjezd – 6.B Mariánská Doubravová, Barthová
24.5. Krajské kolo DDH Sokolov Šantorová, Kafková
27.5. -1.6. Kohézní výjezd – 8.A Marianská Šantorová, Korčíková
28.5. Exkurze – památník Terezín Terezín, 9.roč. Doubravová, Ševčíková
konec května Projekt IKAP KK – technická angličtina Vybraní žáci 9.r.

SŠ Dalovice

 Kiš
31.5. Pythagoriáda  Matějka Gymnázium Ostrov Barthová
31.5.2018 Planeta Země, Barma (Myanmar) GH Pupp, 11,00 hod. II. st. TU

 Akce školního klubu

10. 5. Lanové centrum
30. 5. Becherova vila, výstava
Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Kuberová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
petra.kuberova@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol



 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.