Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19,

Příspěvková organizace

Archiv

listopad 2018       

  1. listopadu PRŮVOD SV. MARTINA NA BÍLÉM KONI, akce pro širokou veřejnost, organizuje Žákovský parlament, Klubík, Mgr. Kafková, Mgr. Volfová, Mgr. Stryková, 17.00 hod.

 

  1. stupeň

V průběhu měsíce dějepisná soutěž pro žáky 4. a 5. ročníků                   Mgr. Lenka Kaňáková

7. 11. 9.00 Výchovný koncert Lidový dům Stará Role 1. stupeň
8. 11. Knihovna Stará Role 3. B
8.11. 16:00 Vítání Sv. Martina ZŠ Truhlářská
12. 11. Jaké nebezpečí hrozí ZŠ Školní 1. ročník
13. 11. Knihovna Stará Role 3. A
14. – 15. 11. Florbal AŠSK KV aréna – hala
15. 11. Knihovna Stará Role 4. B Petříková
16. 11. Jaké nebezpečí hrozí ZŠ Školní 2. ročník
19. 11. Svět zdraví Městečko záchranářů 5. A
20. 11 Jaké nebezpečí hrozí ZŠ Školní 3. ročník
22. 11. Afrika II. st. aula 5. ročník
26. 11. Práce se třídou II. st. aula, přírodopis 5. A, 5. C
26. 11. Svět zdraví Městečko záchranářů 5. B
29. 11. Internetem bezpečně ZŠ Školní 4. ročník
30. 11. Internetem bezpečně ZŠ Školní 5. ročník

 

Školní družina

Téma měsíce: „Vodní víla, vodní strašidýlko“
2.11. Beseda o první pomoci Učíme se dát první pomoc zraněným (2.část)
7.11. Sauna pro děti Začínáme…
 8.11. 16:00  Vítání Sv. Martina  ZŠ Truhlářská
8.11. Maminko, babičko čti 3.B a 3.C ve spolupráci s MK Stará Role
21. a 22.11. Pohádky z našeho statku Divadlo Hradec Králové
12.11. – 23.11. Pískové mandaly
23.11. Beseda o první pomoci Učíme se dát první pomoc raněným (3. Část)
Píšeme dopis pro ježíška
Výroba vánočních přání pro seniory.
Školní klub „Klubík“    

30.11. Spaní ve škole Haloweenská kostýmová zábava a nocování ve školní tělocvičně
Vítání Martina na bílém koni Tanec a výzdoba
Becherova vila Návštěva výstavy.
22.11. Divadlo z Hradce Králové- Pohádky z našeho statku  

2. stupeň

1.11.11:50 – 13:30 Soutěž „První republika“ Aula 6.r. – 9. r., D. Doubravová
1.11.11:50 – 12:35 Beseda MP –Prokazování totožnosti Učebna ČJ 9A – Šantorová
1.11.12:45 – 13:30 Beseda MP –Prokazování totožnosti Učebna ČJ 9B – Ševčíková
1.11.8:15 – 10:45 Exkurze – štola Jáchymov 9A + 9B (výběr) Krátký
2.11.2018 Vyhlášení výsledků dějepisné soutěže, sadba lípy Aula, areál školy Vedení školy, D. Doubravová
5.11.9:40 – 11:45 Exkurze do firmy Witte Ostrov Witte Ostrov 9.A a 9.B Ševčíková, Šantorová
7. 11. Výchovný koncert Lidový dům Stará Role 2. stupeň
8.11.10:30 – 12:30 Týden vědy – všechny barvy duhy – fyzika Krajská knihovna KV  7B Růž, RůžAn
8.11. Vítání Sv. Martina Areál II. st.  ŽP, Klub, Kaf, Volf
9.11.2018 Stolní tenis – okresní finále ZŠ Konečná Výběr ž. – Gavl, Jank
12.11. Exkurze Euregio Egrensis Flossenburg  9A,9B výběr ž. Krát, Hro
13.11. Den laskavosti Domov důchodců 7A ,klubík Kaf, Volf
22.11. Kubeš Afrika aula 5ABC
19.11.10:30-11:3012:00-13:00 Divadlo – ČJ6AB+7AB8AB+9AB Tělocvična Růž, Šev, Muž, Kr, DouRůž, Hro, Šev, Gav, Jank
26.11.10:00 – 13:30 Práce se třídou – Krebul Prevence 6.A Jankovský6.B Mužík
20.- 21.11. Florbal-skupina ZŠ Nová Role Výběr ž. – mladší hoši, dívky Gavlasová, Jankovský
22.11. „Technika je zábava“ –projekt SPŠ Ostrov SPŠ Ostrov 9A,9B výběr ž.Ševčíková
27.11. Exkurze DEPO KV SOŠ Dalovice 9A výběr ž. – Kiš
27. – 28.11. Florbal OF ZŠ 1.máje Karlovy Vary Mladší ž. – hoši, dívky Gavlasová, Jankovský
30.11.2018 Halový fotbal-skupina Výběr ž. – chlapci – Jankovský

 

Kontakty

Kancelář školy I. stupeň Petra Derianová
tel: 353 562 901
mobil: 777 362 938
petra.kuberova@zstruhlarska.cz
6:30 - 15:00

Kancelář školy II. stupeň
Dana Táborská
tel/fax: 353 562 283
mobil: 775 851 620
zstruhlarska@seznam.cz
6:30 - 15:00

Další kontakty

Projekty


Ovoce do škol



 

Tato škola byla zapojena do projektu EU peníze školám.
DUM


TOPlist

Základní Škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Copyright © 2016.