Provoz školní jídelny během školního roku.

Výdej obědů
11,30 –  14,00 hod.

Výdej do jídlonosičů
11,30  –  12,00 hod. – jen pro nemocné žáky

Vnitřní řád školní jídelny Vnitrni rad SJ

V zájmu zvyšování kvality stravování jsme začaly odebírat část potravin od firmy, která veškeré vyráběné produkty vyrábí na základě vlastních receptur. Všechny výrobky jsou bez glutamatu, s obsahem vitamínů, bez chemického ošetření, což dokládá mezinárodně uznávaný certifikát. Zároveň je zapojená do projektu „Zdravá školní jídelna“. Více najdete: http://www.zdravaskolnijidelna.cz/o-projektu

certifikat sj

Představujeme Vám nově zařazené nabídky obědů:

dýňová polévky, kuřecí steak s těstovinovým salátem,  nadupaný salát, přírodní kuřecí plátek s americkým bramborem a medovou mrkvičkou, rybí filé se zeleninovými těstovinami, salát Goleslav, vepřový steak s kapustičkami, salát čarodějnického učně, kuřecí pařáty s dýňovými bramborami, salát tyranosaura Rexe, překvapení bačovo ženy, kuskus s kuřecím masem, rybí karbanátky a paprikové trio, file na másle s fazolkami, vepřový steak s těstovinami Pepka námořníka, talíř duhové víly, gratinovaná tmavá treska s bramborovou kaší a salát Coleslaw, kuřecí nudličky na zázvoru, rýže a salát Coleslaw, špenátové bramborové knedlíky plněné vejci, špenát, kuřecí stehna po Řecku, bulgur, okurkový salát, kuře Garam Masala se šafránovým kuskusem salátem Hindů

Dynova polevka Kureci steak s testovinovym salatem  Nadupany salat Prirodni kureci platek s americkym bramborem a medovou mrkvickou Rybi file se zeleninovymi testovinami  Salat GoleslavVeprovy steak s kapustickamiSalat carodejnickeho ucneKureci paraty s dynovymi bramboramiSalat tyranosaura rexe Prekvapeni bacovy zenykuskus s kurecim masemRybi karbanatky a paprikove trioFile na masle s brambory a fazolkami Veprovy steak,testoviny Pepka namornikaTalir duhove vilytreska kur nudlickySpenatove bramborove knedliky plnene vejci, spenatKurecr stehna po recku, bulgur, okurkovy salat20151014_104444

Informace pro žáky a rodiče

Žáci se stravují ve školní jídelně v Truhlářské ulici.

Přihlásit ke stravování můžete své dítě již týden před zahájením školního roku, vyhnete se tím frontám a zmatkům první školní den.

První platba je jistina (cena oběda x 30 dní): strávník 6-10 let =720,-Kč (24,- x 30)

strávník 11-14 let = 750,-Kč (25,- x 30)

strávník 15 a více let = 780,-Kč (26,- x 30)

NEPOSÍLEJTE JISTINU DOKUD NEVYPLNÍTE U VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY PŘIHLÁŠKU!

Stravné na obědy můžete platit dvěma způsoby:

1. platby inkasem z účtu

Rodiče musí souhlasit s poskytnutím čísla účtu pro placení inkasa (GDPR). Všechny banky budou převádět platby na BÚ školní jídelny: 0800407319/0800. Neuvádějte žádný variabilní ani specifický symbol!

První platba (jistina) bude stržena v srpnu t.r. Pokud převod proběhne bez problémů, budou automaticky přihlášeny obědy hned od 1.září.

Pokud by dítě nechtělo obědvat od 1.září, musíte tyto obědy odhlásit (buď přes internet, nebo telefonicky).

Stravné se bude strhávat vždy k 15. dni v měsíci (počínaje říjnem) a to zpětně projedené obědy. Pak jsou obědy automaticky přihlášeny do 15. dne následujícího měsíce. Vy si budete nahlašovat jen odhlášky. Vyúčtování jistiny bude provedeno při ukončení stravování.

Pokud dítě přestane chodit na obědy, musíte to nahlásit vedoucí školní jídelny a zrušit si povolení k inkasu. Pokud tak neučiníte, neodhlášené obědy zaplatíte v plné výši.

1. platby vlastním převodem

Na číslo účtu 0800407319/0800 vložíte v srpnu (při zahájení školního roku) jistinu. Začátkem následujícího měsíce zaplatíte částku za projedené obědy z minulého měsíce (dostanou děti na lístečku s částkou, číslem účtu, VS, SS). Po připsání částky na náš účet budou automaticky přihlášeny obědy do výše zaplacené částky. Budete si ale muset hlídat, do kdy má Vaše dítě přihlášené obědy, aby nebylo po vyčerpání zálohy bez oběda. Vyúčtování přeplatků bude provedeno při ukončení stravování.

Žáci si při přihlášení stravného zakoupí čip za 115,00 Kč, který budou používat při odběru obědů nebo při přihlašování a odhlašování obědů.

Školní jídelna poskytuje dietní stravování pro bezlepkovou dietu. Je však nutné doporučení lékaře.

Děti si mohou vybírat ze dvou druhů jídel: strávníci 6 – 10 let mají automaticky přidělen oběd I.

strávníci 11 a více let mají automaticky přidělen oběd II.

Dva dny předem si mohou oběd vyměnit u vedoucí ŠJ nebo přes internet na stránkách www.strava.cz. Každý strávník při přihlášení ke stravování dostane přístupový kód na tyto stránky.

Odhlašování a přihlašování obědů je možné telefonicky den předem nebo příslušný den ráno do 8.00 hod první den neplánované nepřítomnosti na telefonním čísle 777 367 248, kdy si můžete oběd vyzvednout do jídlonosiče v době od 11:30 – 12 hod. Ostatní dny musíte odhlásit – v době nemoci nemá Vaše dítě na oběd ze školní jídelny nárok (školský zákon č. 561/2004 Sb.)

Odhlašovat obědy si mohou děti také osobně u vedoucí ŠJ nebo přes internet.

Děti, které jsou ve škole se musí stravovat ve školní jídelně, nemohou dostat jídlo do jídlonosiče.

V době oběda je rodičům čekajícím na své děti zakázán vstup do jídelny.

Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo dotazy zavolejte vedoucí ŠJ nebo můžete poslat e-mail: jidelna@zstruhlarska.cz a věřím, že vše k všeobecné spokojenosti vyřešíme.

Těším se na spolupráci a doufám, že děti i Vy – rodiče budete spokojeni.

Jitka Andrejsová – vedoucí školní jídelny