• Zápis do 1. třídy

• Zápis do 1. ročníků pro školní rok 2022/2023 se uskuteční 5. 4. 2022 od 14:00 – 17:00 hodin v budově 1. stupně ve Školní ulici 9A. Letos se těšíme na osobní přítomnost dětí a jejich rodičů. Před samotným zápisem Vám je zpřístupněna celý měsíc elektronická přihláška.  Po vyplnění a odeslání elektronické přihlášky obdrží zákonný zástupce na svůj e-mail potvrzení.V přihlášce je nutné vyplnit všechny údaje, včetně zdravotního stavu dítěte, umístění do školní družiny, stravování ve školní jídelně i pokud budete požadovat odklad školní docházky či zařazení do přípravného ročníku.K samotnému zápisu přineste: rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce a vytištěnou, podepsanou přihlášku. Pokud nemáte možnost tisku, vytiskneme přihlášku před zápisem, kde ji i podepíšete.Pokud zákonný zástupce bude požadovat odklad školní docházky, popřípadě přípravný ročník, vyplní elektronickou přihlášku a přinese vyplněnou žádost o odklad školní docházky popřípadě i  žádost o zařazení do přípravného ročníku. K tomuto je nutné dodat doporučení od Pedagogicko-psychologické poradny K. Vary/Speciálně pedagogického centra Stará Role a zároveň doporučení dětského lékaře/klinického psychologa. Doporučení je nutné škole dodat nejdéle do 31.5.2022.Těšíme se na nové žáčky!

• Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. ročníků pro školní rok 2022/2023 se uskuteční 5. 4. 2022 od 14:00 – 17:00 hodin v budově 1. stupně ve Školní ulici 9A. Letos se těšíme na osobní přítomnost dětí a jejich rodičů. Před samotným zápisem Vám je zpřístupněna celý měsíc elektronická přihláška. Po vyplnění a odeslání elektronické přihlášky obdrží zákonný zástupce na svůj e-mail potvrzení.V přihlášce je nutné vyplnit všechny údaje, včetně zdravotního stavu dítěte, umístění do školní družiny, stravování ve školní jídelně i pokud budete požadovat odklad školní docházky či zařazení do přípravného ročníku.K samotnému zápisu přineste: rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce a vytištěnou, podepsanou přihlášku. Pokud nemáte možnost tisku, vytiskneme přihlášku před zápisem, kde ji i podepíšete.Pokud zákonný zástupce bude požadovat odklad školní docházky, popřípadě přípravný ročník, vyplní elektronickou přihláš