• Informace školní družiny

•

Žáci jsou do školní družiny pro rok 2022/23 přijímáni do naplnění kapacity na základě řádně vyplněné přihlášky k zájmovému vzdělávání v ŠD zákonným zástupcem žáka.

PROVOZ ŠD

Ranní            6:00 – 8:00 hodin

Odpolední   11:40 – 16:30 hodin

Provoz ranní ŠD probíhá v přízemí budovy ZŠ Školní ve IV. oddělení ŠD pro všechny řádně přihlášené žáky, včetně přípravných ročníků, které mají nově umístěny své třídy i oddělení ŠD v budově II. stupně ZŠ Truhlářská. Žádáme Vás o dodržování provozní doby ŠD a včasném vyzvedávání vašich dětí z ŠD.

V souladu s prováděcí Vyhláškou č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání, v platném znění, stanovuje ředitelka školy výši úhrady za zájmové vzdělávání ŠD na měsíce září, říjen, listopad a prosinec 2022 se splatností do 15. září ve výši 1000,- Kč (tj. 250,- Kč /měsíčně) a na další měsíce leden až červen bude platba vypočtena podle vývoje aktuální ekonomické situace v ČR. Úhrada se zasílá na bankovní účet školy. Pokud nebude stanovená částka uhrazena včas, nebude moci být vaše dítě přijato do ŠD!

Číslo účtu: 35–731 86 00 227/0100

Částka (září–prosinec): 1000,- Kč

Variabilní symbol 1

Specifický symbol katalogové číslo žáka

Do poznámky jméno žáka

Kdo se bude o vaše děti starat ve školní družině?

oddělení          vychovatel                              třída                             umístění/budova

I.                     Mgr. Irena Volfová, DiS.          4. A, 2.B, 5.C              1. patro/I. stupeň

II.                    Denisa Pavlasová                     3. A, 3. D                    1. patro/I. stupeň

III.                   Jana Puchýřová                        1. C, 1. B                    1. patro/I. stupeň

IV.                   M. M. Matysová                        2. C, 2. B                     přízemí/I. stupeň

V.                    Ivana Vítová                              2. A, 2. B                     2. patro/I. stupeň

VI.                   František Skoták                       1. A, 1. B                    2. patro/I. stupeň

VII.                  Jana Tatarková                        4. B, 4. C, 5.A              1. patro/II. stupeň

VIII.                 Terezie Pokorná                      3. B, 3. C, 5. B             1. patro/II. stupeň

IX.                   Romana Vicanová                   0. A, 0. B                    1. patro/II. stupeň

• Volno ředitele školy

• V souladu s ustanovením § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje ředitelka školy z provozních důvodů na dny 1. 9. 2022 a 2. 9. 2022 volno ředitele školy.

Školní rok bude zahájen dne 5. 9. 2022, vyučování pro všechny ročníky 8:00 - 8:45.

Obědy budou vydávány od 10:30 - 12:30. Na tento den je nutné si oběd individuálně přihlásit.

Třídní schůzky 6. ročníků proběhnou dne 5. 9. 2022 od 17:00.

Ve dnech 6. a 7. 9. 2022 výuka na prvním stupni 8:00 - 11:40, na druhém stupni 8:00 - 12:35.

Od 8. 9. 2022 výuka dle rozvrhu ve všech třídách.

Prosím o sdílení této informace s ohledem na prázdninový čas a děkuji za pochopení.

Mgr. Jana Krausová, ředitelka školy

• Informace školní družiny

Žáci jsou do školní družiny pro rok 2022/23 přijímáni do naplnění kapacity na základě řádně vyplněné přihlášky k zájmovému vzdělávání v ŠD zákonným zástupcem žáka.

PROVOZ ŠD

Ranní 6:00 – 8:00 hodin

Odpolední 11:40 – 16:30 hodin

Provoz ranní ŠD probíhá v přízemí budovy ZŠ Školní ve IV. oddělení ŠD pro všechny řádně přihlášené žáky, včetně přípravných ročníků, které mají nově umístěny své třídy i oddělení ŠD v budově II. stupně ZŠ Truhlářská. Žádáme Vás o dodržování provozní doby ŠD a včasném vyzvedávání vašich dětí z ŠD.

• Volno ředitele školy

V souladu s ustanovením § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje ředitelka školy z provozních důvodů na dny 1. 9. 2022 a 2. 9. 2022 volno ředitele školy.