• Vědomostní soutěže

• 22.3.2022

Okresní kolo jazykové soutěže - anglický jazyk

Adéla Uhrová, žákyně třídy 7.A, obsadila ve školním roce 2021/2022 první místo v okresním kole jazykové soutěže. Jedná se o kategorii žáků 6. a 7. ročníků. Žáci prokazují znalosti gramatiky i konverzační schopnosti na zadaná témata. Adélka prokázala opravdu vysokou úroveň jazykových dovedností.

• 12.2.2022

First Lego League

Žáci II. stupně se již druhým rokem zúčastnili robotické soutěže First Lego League. Odnesli si mnoho zkušeností a zároveň druhé místo v dílčí kategorii soutěže "Robot game". Jde o kategorii, která hodnotí úroveň programování a zvládnutí zadaných úkolů. Žáci reprezentovali školu velmi důstojně a projevili schopnost skvělé týmové spolupráce.

• únor 2022
            • Anglický a německý jazyk - literární soutěže

Ve spolupráci s MAP Karlovarsko II se žáci školy zapojili do literární soutěže v anglickém a německém jazyce. Soutěž má školní a meziškolní kolo.

Žáci prvního stupně vytvářeli "Acrostic poem" na téma Carlsbad.

Žáci druhého stupně si mohli zvolit komiks nebo esej na téma "Nedorozumění".

Německy pak tvořili komiks na téma "Co rád dělám".

Účast žáků v soutěži byla vysoká především na prvním stupni a sešlo se mnoho krásných prací. Do meziškolního kola soutěže byly odeslány vždy 3 nejlepší práce z každé kategorie. Vyhodnocení proběhne na konci května školního roku 2021/2022.

• 10.11.2021

Pišqworky

Ve středu 10. 11. se konalo krajské kolo soutěže Plzeňského a Karlovarského kraje v piškvorkách. Z našich čtyř družstev se nejlépe umístilo družstvo Fojtov s hráči: Roman Harmáček, David Horský, Daniel Kolba, Tomáš Gruber a Nela Fričová, které obsadilo pěknou 7. příčku z 34 družstev.

• červen 2022
            • Get involved

On behalf of Macmillan Education we would like to congratulate Ms. Linda Hrochová from Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19 in Karlovy Vary, Czechia for winning the RUNNER UP PRIZE in the Get Involved! Competition in the category of older teenagers.